JENNY NYSTRÖM. Efter. Samlartallrikar, 12 stycken, "I barnens värld", Kalmar läns museum.

3590705. JENNY NYSTRÖM. Efter. Samlartallrikar, 12 stycken, "I barnens värld", Kalmar läns museum.

Diameter 18 cm.

Bruksskick, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18 cm.

Bruksskick, ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
H12 - Hylla 12
Antal besök: 187