SMYCKEN, silver, 8 delar, 1900-tal.

35904. SMYCKEN, silver, 8 delar, 1900-tal.

Ring med blå sten, stmpl GK Stockholm 1966, strl 17.
Örhängen med skruv, 1 par.
Armband, stmpl GK Stockholm 1953, längd ca 20 cm.
1 + 2 st armband, varav en med otydliga svenska stmpl, inre omkrets ca 20 cm.
Hänge med kedja, kedjans längd ca 40 cm.
Ring, otydliga stämplar, strl 18.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Örhängen med skruv, 1 par.

Slitage.

Antal besök: 1 097