KARMSTOLAR, ett par, jugend, 1900-talets första kvartal.

359012. KARMSTOLAR, ett par, jugend, 1900-talets första kvartal.

Ryggbricka med skuren dekor, sits och armlän klädda i skinn.

Slitage. Skinnklädsel med smärre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 600