KARMSTOLAR, 8 st, Four Design, 2000-tal.

3590074. KARMSTOLAR, 8 st, Four Design, 2000-tal.

Rygghöjd 80 cm, sitthöjd 46 cm, bredd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 640