SKÅP, orientalisk, 1900-tal.

SKÅP, orientalisk, 1900-tal.
358988. SKÅP, orientalisk, 1900-tal.

Rödlackerad. Ett dörrpar. Längd 130, bredd 45, höjd 175 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 016