358968. GLASSERVIS, 57 delar, bl.a. "Cecil", Kosta Glasbruk.
12 snapsglas, höjd 12 cm.
7 likörglas.
2 snapsglas, höjd 6 cm.
12 selterglas, höjd 7,5 cm.
12 vinglas höjd 17 cm.
12 starkvinsglas, höjd 12,5 cm.
Bruksslitage, 1 snapsglas höjd 12 cm med nagg.