BRANDSPRUTOR, FORMAR M. M, 8 stycken, koppar, 1800/1900-tal.

3589614. BRANDSPRUTOR, FORMAR M. M, 8 stycken, koppar, 1800/1900-tal.

2 brandsprutor, längd 78-85 cm
Även 2 formar, 2 kastruller, 1 hink, 1 kaffepanna.

Bruks-, yt-samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
H35 - Hylla 35
Antal besök: 60