JAUME PONS MARTÍ. Kustutsikt.

JAUME PONS MARTÍ. Kustutsikt.
3589491. JAUME PONS MARTÍ. Kustutsikt.

Olja på duk
Signerad
25,5x46 cm.

I gott skick. Ram i förgyllt trä och klädd i röd sammet.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
25,5x46 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 431