VÄGGLAMPETTER, 2 stycken, mässing/glas, Sölve Carlsson, Helsingborg, 1980-85.

3589311. VÄGGLAMPETTER, 2 stycken, mässing/glas, Sölve Carlsson, Helsingborg, 1980-85.

Höjd ca 28, bredd 18-26 cm i bakkant, djupa 11-12 cm.

Bruksskick, smärre fläckar, repor på en lampa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
H29 - Hylla 29
Antal besök: 90