BORDSLAMPOR, 1 par, genombruten keramik, 1900-tal.

3589265. BORDSLAMPOR, 1 par, genombruten keramik, 1900-tal.

Höjd 48, diameter ca 25 cm.

Bruksskick, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48, diameter ca 25 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
H17 - Hylla 17
Antal besök: 85