VASER, ett par, keramik, tidigt 1900-tal.

358888. VASER, ett par, keramik, tidigt 1900-tal.

Med hänklar, höjd 26 cm.

Smärre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med hänklar, höjd 26 cm.

Smärre fotnagg.

Antal besök: 535