CHARLES EAMES. "Eames plastic armchair - DAR", Vitra.År 2013.

3588813. CHARLES EAMES. "Eames plastic armchair - DAR", Vitra.År 2013.

Limegrön med benställning i kromat stål, etikettmärkt, formgiven 1950.
Rygghöjd 80 cm
Sitthöjd ca 46 cm.

Bruksslitage
Repor
Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 80 cm
Sitthöjd ca 46 cm.

Bruksslitage
Repor
Märken.

Antal besök: 628