LÅSKISTA, smide, 1800-tal.

3588388. LÅSKISTA, smide, 1800-tal.

Ca 11 x 13-14 cm
4 skruvar för montering medföljer
Senare bemålad.

Bruksskick, ytslitage, smärre rostangrepp.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 11 x 13-14 cm
Senare bemålad.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
H39 - Hylla 39
Antal besök: 88