ARTHUR BUTLER (1900-TALET).

ARTHUR BUTLER (1900-TALET).
3587651. ARTHUR BUTLER (1900-TALET).

Flodmynningsscen
signerad (nere till höger), akvarell
32 x 50 cm
Tillsammans med ytterligare tre akvareller inklusive Guy Todd (4).

De två 1800-talsstyckena med viss blekning och missfärgning, Todd och Butler båda ok.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flodmynningsscen
32 x 50 cm

Antal besök: 255