3587651. ARTHUR BUTLER (1900-TALET).
Flodmynningsscen
signerad (nere till höger), akvarell
32 x 50 cm
Tillsammans med ytterligare tre akvareller inklusive Guy Todd (4).
De två 1800-talsstyckena med viss blekning och missfärgning, Todd och Butler båda ok.