Signerade Kosta.
7 rödvinsglas höjd 17,5 cm.
11 vitvinsglas höjd 15,5 cm.
11 starkvins/likörglas höjd 12,5 cm.
11 selter/whiskyglas höjd 8 cm.
2 snarlika vinglas höjd 16,5 cm.
Bruksslitage.
Signerade Kosta.
7 rödvinsglas höjd 17,5 cm.
11 vitvinsglas höjd 15,5 cm.
Bruksslitage.