GLASSERVIS, 42 delar, "Safir", Kosta.

358761. GLASSERVIS, 42 delar, "Safir", Kosta.

Signerade Kosta.
7 rödvinsglas höjd 17,5 cm.
11 vitvinsglas höjd 15,5 cm.
11 starkvins/likörglas höjd 12,5 cm.
11 selter/whiskyglas höjd 8 cm.
2 snarlika vinglas höjd 16,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade Kosta.
7 rödvinsglas höjd 17,5 cm.
11 vitvinsglas höjd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 844