VÄGGSKÅP, ek med insida i mahogny, 1900-talets mitt.

358742. VÄGGSKÅP, ek med insida i mahogny, 1900-talets mitt.

Längd 78, bredd 21, höjd 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 683