BOKSTÖD, 2 par, trä, klassiska bilar, 1900-tal.

3587110. BOKSTÖD, 2 par, trä, klassiska bilar, 1900-tal.

Höjd ca 15,5 cm.

Bruksskick, ytsmuts. Behöver spännas något.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15,5 cm.

Antal besök: 289