SKÅP MED ÖVERDEL, teak, 1900-talets mitt.

358666. SKÅP MED ÖVERDEL, teak, 1900-talets mitt.

Längd 125, bredd 40, höjd 129 cm.

Bruksslitage samt märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 758