TAKLAMPA, mässing, 1900-talets mitt.

358662. TAKLAMPA, mässing, 1900-talets mitt.

5 ljuspunkter.
Höjd 75 cm
Diameter 55 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Elektronik ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 ljuspunkter.
Höjd 75 cm
Diameter 55 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Elektronik ej genomgången.

Antal besök: 664