BOKHYLLA med vitrindel, teak, 1900-talets mitt.

358655. BOKHYLLA med vitrindel, teak, 1900-talets mitt.

Längd 135, bredd 41, höjd 168 cm.

Bruksslitage samt fläckar på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 605