TV-BÄNK / SIDEBOARD teak 1900-talets mitt.

3586461. TV-BÄNK / SIDEBOARD teak 1900-talets mitt.

Höjd 53 cm
Längd 122 cm
Djup 40 cm.

Bruksslitage, repor , skav, lösa gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm
Längd 122 cm
Djup 40 cm.

Antal besök: 1 647