BORDSPENDYL, Prag, 1900-tal.

BORDSPENDYL, Prag, 1900-tal.
358636. BORDSPENDYL, Prag, 1900-tal.

Patinerad metall. Nyckel och pendel finns. Höjd ca 34 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 475