TAKLAMPOR, 2 st, jugend, 1900-talets första hälft.

358630. TAKLAMPOR, 2 st, jugend, 1900-talets första hälft.

Glaskupor. Total höjd 68 resp 73 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 478