SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

3586079. SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

Retro serveringsvagn av krom och vit plast, på hjul, fällbar.

Längd 63, bredd 40, höjd 70 cm.

Slitage, märken, gula fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 321