BJÖRN BLOMBERG. "Eroderad mark", akvarell på papper, signerad.

3585989. BJÖRN BLOMBERG. "Eroderad mark", akvarell på papper, signerad.

Yta innanför passepartout ca 28 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 342