PARTI DIVERSE, 5 delar, 17-1900-tal.

358584. PARTI DIVERSE, 5 delar, 17-1900-tal.

Bestående av bla kanna, ljusstake, träskål. Höjd 6-25 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 709