KONSTBÖCKER, 12 st bland annat Lars Lerin.

358551. KONSTBÖCKER, 12 st bland annat Lars Lerin.

Böcker, Lars Lerin, vissa signerade.
"Silversmeden Wiwen Nilsson", "Bertil Almlöf - Målare och Grafiker", "Ragnar Johansson" med flera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 335