KERAMIK, 10 delar, Höganäs och Wallåkra.

358536. KERAMIK, 10 delar, Höganäs och Wallåkra.

Höjd 8-32 cm.

Bruksslitage. En kruka med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8-32 cm.

Antal besök: 847