RÖK/DRINKBORD, med glasskiva, trä, 1900-tal.

358533. RÖK/DRINKBORD, med glasskiva, trä, 1900-tal.

Med intarsiaarbete. Dryckes- och flaskhållare invändigt.
60 x 60 cm.
Höjd 56 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar, fuktskador på skiva under glas, en knopp saknas på en låda.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 60 cm.
Höjd 56 cm.

Antal besök: 1 571