SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-tal.

358480. SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-tal.

Längd 118 bredd 78 höjd 69 cm.

Slitage, repor, märken, fanérskador, något ostadig skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 505