MODULSOFFA, "Playboy", DUX, 1970/80-tal.

3584221. MODULSOFFA, "Playboy", DUX, 1970/80-tal.

5 moduler. Klädsel av mönstrad textil. Lösa dynor i sits och rygg. Ben av betsad bok. Märkta. Bestående av:
En tresitsmodell längd 200, djup 95.
Två tvåsitsmodeller längd 130 cm.
Två hörnmodeller längd ca 155 cm.
Samtliga delar med sitthöjd 35, rygghöjd 60 cm.

Bruksslitage. Ställvis blekt. Klädsel med smärre reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 825