TALLRIK OCH KAFFESERVIS, porslin, Kanton, 36 delar, 1800-1900-tal.

358420. TALLRIK OCH KAFFESERVIS, porslin, Kanton, 36 delar, 1800-1900-tal.

16 kaffekoppar, 1900-tal
12 + 6 fat, 1900-tal
Tallrik, 1800-tal, diameter 23 cm.

Mindre nagg på tallrikens ytterkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 kaffekoppar, 1900-tal
12 + 6 fat, 1900-tal

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 450