SPEGEL, med pärlstavsdekor, 1900-tal.

358395. SPEGEL, med pärlstavsdekor, 1900-tal.

58 x 46 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 46 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 902