BRONZEOBJEKT, EROTIKA. Äpplet som en söt frukt. Apple halv med en acctrelief.

358344. BRONZEOBJEKT, EROTIKA. Äpplet som en söt frukt. Apple halv med en acctrelief.

Massiv brons, polerad sida, rörligt handtag, daterat 1980-tal, ej signerad. Mått ca. 12 x 11,5 x 5 cm.

Mindre tecken på åldrande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på åldrande.

HannoVerum
Antal besök: 2 263