PHILIP STANTON. Stilleben med tekanna.

3583043. PHILIP STANTON. Stilleben med tekanna.

Litografi
Signerad och motiverad och numrerad ”H.C.”8/10
58,5x90 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
58,5x90 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 296