TALLRIKAR, 6 st, opak, Gustafsberg, märkt 1913.

358301. TALLRIKAR, 6 st, opak, Gustafsberg, märkt 1913.

Diameter 25 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Två tallrikar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 25 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Två tallrikar med nagg.

Antal besök: 708