FIGURIN,föreställande Hund, brons, 1900-tal.

35826. FIGURIN,föreställande Hund, brons, 1900-tal.

Höjd ca 22 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 862