SOFFBORD, 1900-talets slut, märkt Haslev, Made in Denmark.

3582458. SOFFBORD, 1900-talets slut, märkt Haslev, Made in Denmark.

Höjd ca 53, 105x105 cm.

Saknar låda, bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 53, 105x105 cm.

Antal besök: 520