SMIDESSTÄD, 17/1800-tal.

SMIDESSTÄD, 17/1800-tal.
358227. SMIDESSTÄD, 17/1800-tal.

Längd 45 cm.
Höjd ca 25 cm.
OBS mycket tung.

Slitage, skador, bucklor, rostanlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 45 cm.
Höjd ca 25 cm.
OBS mycket tung.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 451