FRONT DESIGN. Taklampa, "Hoop pendel", Zero.

3581930. FRONT DESIGN. Taklampa, "Hoop pendel", Zero.

Metallställning med inre kupa av matt opalglas, höjd ca 66, diameter 58cm.

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 474