ÄGGHÖNA, keramik, 1900-tal.

ÄGGHÖNA, keramik, 1900-tal.
358175. ÄGGHÖNA, keramik, 1900-tal.

Höjd 17 cm.

Nagg, invändig spicka, ej genomgående.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Antal besök: 1 218