FIGURIN i porslin, Kvinna med gås, Märkt Royal Copenhagen.

358109. FIGURIN i porslin, Kvinna med gås, Märkt Royal Copenhagen.

Höjd 18,5 cm, signerad PE nr 528, första sortering.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 056