LISA LARSON. Äggkoppar, 2 st, stengods, Lisa Larson Design.

3581072. LISA LARSON. Äggkoppar, 2 st, stengods, Lisa Larson Design.

Höjd 8 cm.

Smärre slitage
Etikettmärkta.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 cm.

Smärre slitage
Etikettmärkta.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 458