BROSCH, silver, möjligen Ryssland, 1800/1900-tal.

358074. BROSCH, silver, möjligen Ryssland, 1800/1900-tal.

Längd 10 cm. Dekor med pärla, filigran och turkosa stenar.

Bruksslitage. Nagg på en sten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 116