FRUKOSTBORD, ROSENTRÄ, 1800-TAL.

3580106. FRUKOSTBORD, ROSENTRÄ, 1800-TAL.

den cirkulära lutningstoppen ovanför en central kolonn och en tre rullfötter, 136 cm diameter.

allmänna märken och slitage som står i proportion till ålder, spån och förluster, skav, repor ovanpå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 388