GLAS, 9 st. Med helgaslipning, 1900-tal.

358002. GLAS, 9 st. Med helgaslipning, 1900-tal.

6 ölglas, höjd 14 cm
3 vinglas, höjd 14,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ölglas, höjd 14 cm
3 vinglas, höjd 14,5 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 101