TORE AHNOFF. Landskap, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad.

357986. TORE AHNOFF. Landskap, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad.

33 x 41 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 41 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 816