BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, Hauptkopia, 1900-tal.

357971. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, Hauptkopia, 1900-tal.

Byrå med tre lådor, bronserade beslag samt intarsiadekor
Längd 95, bredd 52, höjd 82 cm.

Några slagmärken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några slagmärken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 814