GOLVARMATUR, mässing, trearmad, 1940/50-tal.

357961. GOLVARMATUR, mässing, trearmad, 1940/50-tal.

Tryckknapp på varje ljusarm.
Höjd 140 cm.

Lampskärmarna defekta.
Slitage.
Smutsig fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckknapp på varje ljusarm.
Höjd 140 cm.

Lampskärmarna defekta.
Slitage.
Smutsig fot.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 881