KANTINER, 7 st, rostfritt.

KANTINER, 7 st, rostfritt.
357960. KANTINER, 7 st, rostfritt.

2 st 16x25x25 cm.
2 st 16x25x17 cm.
3 st 24x17x17 cm.

Slitage, repor, någon buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st 16x25x25 cm.
2 st 16x25x17 cm.
3 st 24x17x17 cm.

Slitage, repor, någon buckla.

Antal besök: 916